Jak to działa

Trzy proste kroki aby wykonać przelew w England.pl

Proponujemy Ci szybkie, całkowicie bezpłatne (od kwoty 100 GBP/500 PLN) przelewy pieniężne między Polską i Wielką Brytanią po bardzo dobrym kursie. Do wykonania przelewu wystarczą 3 proste kroki:

  • Rejestrujesz się w serwisie England.pl i aktywujesz konto za pomocą linku wysłanego na adres mailowy.
  • Dodajesz odbiorcę i zlecasz przelew w swoim panelu klienta.
  • Wykonujesz przelew internetowy w walucie lokalnej (GBP lub PLN) z własnego konta na jeden z naszych lokalnych rachunków widocznych po zalogowaniu w serwisie.

Wszystkie transakcje na kwoty równe lub wyższe od 100 GBP/500 PLN realizowane są zawsze GRATIS. W przypadku przelewów na niższe kwoty lub płatności kartą opłata wynosi odpowiednio 3 GBP lub 15 PLN.

Uwaga! Nie przyjmujemy wpłat gotówkowych w kasach bankowych, akceptowane są wyłącznie przelewy z rachunku należącego do zarejestrowanego nadawcy (lub firmy w przypadku klientów biznesowych).

Transakcje są zwykle realizowane najpóźniej w ciągu godziny od zaksięgowania przelewu na naszym rachunku (dotyczy dni roboczych).

Nasi pomocni konsultanci odpowiadają na telefony, wiadomości oraz czaty od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 -18:00 czasu polskiego. Numery telefonów znajdziesz na naszej stronie w zakładce POMOC.

Spróbuj teraz