Bezpieczeństwo

Dokładamy wszelkich starań aby nasze standardy bezpieczeństwa zawsze były na najwyższym poziomie

Firma Fintecom Sp. z o.o., właściciel serwisu England.pl, jako autoryzowana Instytucja Płatnicza dla każdej transakcji gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa. Przestrzegamy regulacji prawnych a nasza działalność jest nadzorowana przez Komisję Nadzoru Finansowego.

Fintecom Sp. z o.o. uzyskała, na 173 posiedzeniu Komisji Nadzoru Finansowego w dniu 29 stycznia 2013 r. zezwolenie na prowadzenie działalności w charakterze krajowej instytucji płatniczej i została wpisana do rejestru podmiotów nadzorowanych pod nr IP4/2013.

Uzyskane zezwolenie KNF dowodzi wiarygodności Fintecom Sp. z o.o. jako podmiotu działającego na rynku usług finansowych. Fintecom Sp. z o.o., jako jedna z pierwszych firm w Polsce, pozytywnie przeszła wnikliwą procedurę weryfikacyjną i uzyskała formalnie status instytucji płatniczej. Jako instytucja płatnicza, możemy świadczyć usługi płatnicze w zakresie przekazu pieniężnego, a działalność firmy jest ściśle nadzorowana przez Komisję Nadzoru Finansowego.

Usługę transferów pieniężnych świadczymy od 2005 roku. Aby zadbać o bezpieczeństwo Twoich środków finansowych oraz zapewnić maksymalnie krótki czas realizacji przelewów współpracujemy z wieloma czołowymi bankami. Wykorzystujemy najnowsze protokoły bezpieczeństwa a priorytetem jest dbałość o ochronę i poufność Twoich danych.