Bezpieczeństwo

Dokładamy wszelkich starań aby nasze standardy bezpieczeństwa zawsze były na najwyższym poziomie

Firma Fintecom Sp. z o.o., właściciel serwisu England.pl, jako autoryzowana Krajowa Instytucja Płatnicza gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa, każdej realizowanej transakcji. Przestrzegamy regulacji prawnych, a nasza działalność jest nadzorowana przez Komisję Nadzoru Finansowego.

Fintecom Sp. z o.o. uzyskała, na 173 posiedzeniu Komisji Nadzoru Finansowego w dniu 29 stycznia 2013 r. zezwolenie na prowadzenie działalności w charakterze Krajowej Instytucji Płatniczej i została wpisana do rejestru podmiotów nadzorowanych pod nr IP4/2013.

Uzyskane zezwolenie KNF dowodzi wiarygodności Fintecom Sp. z o.o. jako podmiotu działającego na rynku usług finansowych. Fintecom Sp. z o.o., jako jedna z pierwszych firm w Polsce, pozytywnie przeszła wnikliwą procedurę weryfikacyjną i uzyskała formalnie status instytucji płatniczej. Jako instytucja płatnicza, możemy świadczyć usługi płatnicze w zakresie przekazu pieniężnego, a działalność firmy jest ściśle nadzorowana przez Komisję Nadzoru Finansowego.

Usługę transferów pieniężnych świadczymy od 2005 roku. Wpłacane przez Ciebie środki trafiają bezpośrednio na wydzielone konta bankowe, podlegające szczególnej ochronie, są one oddzielone od naszych własnych funduszy i na żadnym etapie nie są z nimi mieszane. Dodatkowo, aby zadbać o bezpieczeństwo Twoich środków finansowych oraz zapewnić maksymalnie krótki czas realizacji przelewów, ściśle współpracujemy z wieloma czołowymi bankami w Polsce i za granicą. Wykorzystujemy najnowsze protokoły bezpieczeństwa, a priorytetem dla nas jest dbałość o ochronę Twoich środków i poufność Twoich danych.