Przelewy do UK

Bardzo szybki czas realizacji przelewów z Polski do: Anglii, Szkocji i Irlandii Płn. Przelewy realizujemy od kilkunastu minut do 1 godziny czasu, do wszystkich banków w UK. Szybko i łatwo, z jeszcze atrakcyjniejszym kursem oraz bezpłatnie dla kwot od 10 tys. zł.

Sprawdź, jak szybko zlecić przelew do UK

 1. Zarejestruj się w serwisie England.pl
 2. Dodaj dane odbiorcy i złóż nam dyspozycję przelewu
 3. Zrób przelew na nasze konto bankowe lub opłać kartą
 4. Gotowe! Pieniądze zaraz będą u odbiorcy

Prawda, że proste? Zarejestruj się w naszym systemie transakcyjnym i sprawdź sam!

Zacznij teraz

Lubisz dużo czytać? Poniżej kilka dodatkowych informacji o przelewach z Polski do Anglii

 1. Przelewy do Wielkiej Brytanii realizujemy w cenie 10 PLN (potrąconej od wpłaconej kwoty). W przypadku przelewu 10 tys. złotych i większych, podczas składania zlecenia podstawimy jeszcze korzystniejszy kurs i przelew zrealizujemy bez opłaty.
 2. Standardowo, kwota jednorazowego przelewu nie może być wyższa 250 000 PLN, ale w wyjątkowych wypadkach wykonujemy również większe przelewy po skontaktowaniu się z nami i uzgodnieniu warunków.
 3. Nie przyjmujemy wpłat gotówkowych na nasze konto. Kwotę planowanego transferu należy przelać do nas wyłącznie z własnego konta bankowego zarejestrowanego Klienta (transakcja bezgotówkowa).
 4. Przed dokonaniem transferu należy dokonać rejestracji w naszym serwisie poprzez wypełnienie FORMULARZA REJESTRACYJNEGO .
 5. Przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego Klient podaje własne dane niezbędne do realizacji przelewów oraz adres e-mail i ustanawia hasło, które będzie służyło do logowania w naszym serwisie. Po dokonaniu rejestracji Klient otrzyma unikatowy Numer Klienta, którym będzie się posługiwał w kontaktach z nami oraz zamieszczał w tytule przelewu środków na nasze konto.
 6. Kwotę, którą Klient planuje przetransferować do Wielkiej Brytanii, należy przelać w złotówkach na nasze konto złotówkowe w jednym z niżej wymienionych banków:
  • Bank PKO BP
  • Bank PEKAO SA
  • Santander Bank
  • mBank
  • Bank MILLENNIUM
  • Alior Bank
  • BNP Paribas
  • Credit Agricole

  Numery naszych rachunków bankowych Klient znajdzie w sekcji "konta bankowe" po zalogowaniu się do naszego systemu transakcyjnego.

 7. Po, lub przed dokonaniem przelewu złotówek ze swojego banku na nasze polskie konto, należy zalogować się do swojego indywidualnego panelu w serwisie England.pl i złożyć zlecenie przelewu. W tym celu należy wybrać odbiorcę przelewu w UK (z wcześniej utworzonej listy) i wpisać kwotę lub utworzyć nową płatność.
 8. Jeżeli kwota jednorazowego przelewu lub suma drobnych przelewów dokonanych za naszym pośrednictwem przekracza narastająco równowartość 1000 EUR, wówczas przed realizacją przelewu należy dostarczyć WYMAGANE DOKUMENTY
 9. Przelewy wykonujemy w dni robocze w godzinach 7:00-21:00. Przelewy do Wielkiej Brytanii zlecone po godzinie 20:40 mogą zostać zrealizowane tego samego lub następnego dnia roboczego. Przelewy zlecone w weekendy i święta zostaną zrealizowane pierwszego dnia roboczego lub zgodnie z ogłoszonym wcześniej harmonogramem.
 10. W przypadkach podejrzenia prania pieniędzy lub niedopełnienia rejestracji np. poprzez niedosłanie wymaganych dokumentów, przelew zostanie wstrzymany celem wyjaśnienia i uzupełnienia dokumentów.
 11. Pieniądze zostaną przeliczone wg kursu dla przelewów z Polski do Wielkiej Brytanii, jaki obowiązywał w chwili zaksięgowania pieniędzy na naszym polskim koncie. Kursy zmieniają się codziennie i są publikowane na pierwszej stronie naszego serwisu England.pl oraz w indywidualnym Panelu Klienta.
 12. Po zgłoszeniu przelewu przez Klienta oraz po zakończeniu transakcji, na podany podczas rejestracji adres e-mail Klienta, zostanie wysłane potwierdzenie zgłoszenia, oraz później - wykonania transakcji.

Zacznij teraz

UWAGA! Przy przelewach powyżej równowartości 1 000 EUR nadawca zobowiązany jest przedstawić dokumenty potwierdzające tożsamości (paszport lub dowód osobisty) oraz dokumenty potwierdzające adres zamieszkania (np. pismo z urzędu, banku, bądź rachunek, na którym widnieje nazwisko nadawcy, aktualny adres oraz data wystawienia pisma). Powyższe dokumenty należy samodzielnie dołączyć we własnym profilu. Obowiązek weryfikacji Klienta wynika z ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu. Więcej na ten temat w zakładce WYMAGANE DOKUMENTY.

Gromadzone informacje są wykorzystywane przez Fintecom S.A., jako właściciela serwisu England.pl, celem należytego wykonania usługi transferu pieniężnego i są udostępniane jedynie podmiotom zaangażowanym w realizacji przekazu pieniężnego oraz są chronione zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych zwane – RODO).

Działalność Fintecom S.A. w zakresie przekazu pieniężnego jest nadzorowana i regulowana przez Komisję Nadzoru Finansowego (rejestr podmiotów nadzorowanych nr IP4/2013).