Opinie o nas

Najważniejsze jest dla nas Twoje zadowolenie, dlatego liczymy się z każdą opinią. Jeśli chcesz nas ocenić i wystawić recenzję usłudze England.pl, to możesz zrobić to pod tymi linkami:

na portalu Facebook lub w serwisie Trustpilot.

Twoja ocena jest bardzo ważna nie tylko dla nas, ale też dla wszystkich tych, którzy szukają niezależnych opinii na nasz temat.

Serwis England.pl jest oceniany bardzo wysoko przez naszych klientów!

Jeśli szukasz opinii o England.pl, to zapraszamy na naszą stronę na portalu Facebook oraz w serwisie Trustpilot.

Sprawdź co piszą o nas nasi klienci:

 

rating 5 stars blue
"Polecam. Bardzo szybka realizacja przelewów, do tej pory nie miałam żadnych zastrzeżeń. I rzetelna obsługa - szybko odpowiadają na pytania."
Małgorzata, 24 czerwca 2020

 

rating 5 stars blue
"Przyjaźnie, szybko, bezproblemowo. Zastanawiałem się przez jakiś czas czy nie skorzystać z Ich trasferu ponieważ szukałem możliwośći wysyłki małej ilości pięniędzy bez potwierdzania mojej tożsamości (zdjęcia dowodu osobistego) i tutaj mogłem to zrobić bezproblemowo!! Obsługa bardzo miła i szybko odpowiada na wiadomości na Facebooku. DODATKOWO pieniądze które wysłałem, dotarły po niemalże godzinie na konto odbiorcy, choć firma ma więcej czasu na realizację. Polecam od siebie i na pewno skorzystam nie raz ;)"
Jędrzej, 2 czerwca 2020

 

rating 5 stars blue
"Naprawdę polecam! Korzystam z England.pl od kilku lat. Nigdy nie miałam żadnego problemu. Pieniądze przelewane są dosyć szybko. Nie korzystałam nigdy z obsługi klienta w England.pl, wiec nie wiem jak szybko załatwia się sprawy z nimi, ale co do przelewów to nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam!"
Martyna, 15 maja 2020

 

rating 5 stars blue
"Szybkie przelewy. Korzystam od lat z usług England.pl. Szybko i niezawodnie. Nigdy nie miałem problemów. Dobry kontakt z obsługą klienta. Polecam."
Maciek, 3 kwietnia 2020

 

rating 5 stars blue
"Polecam!!! Korzystam z usług od kilku lat, nigdy nie było żadnych problemów. Dobry kontakt, szybka realizacja zleceń. Polecam!!!"
Adrian, 2 lutego 2020

 

rating 5 stars blue
"Szybkie przelewy, doskonała, miła obsługa, dobry kurs. Bez problemowo od kilku lat. Z czystym sercem polecam."
Katarzyna, 27 listopada 2019

 

rating 5 stars blue
"Od lat korzystam z tej formy przelewu pieniędzy do Polski. Zawsze niezawodni, pomocni. Serdecznie polecam."
Alicja, 17 listopada 2019

 

rating 5 stars blue
"Sprawność, szybkość i profezjonalizm w działaniach, tak jak obiecują tak jest, a nawet jeszcze lepiej, ostatnio zdarzyło mi się ze przelew z UK do PL mialam na koncie w przeciagu nie spelna 15 min, super polecam bez dwóch zdań"
Elżbieta, 8 marca 2019

 

rating 5 stars blue
"Zrobiłam przelew, który w ciągu 30 minut był już u odbiorcy! Działają błyskawicznie a do tego przelewy są bezpłatne i po dobrym kursie. Polecam !!"
Wiki, 7 lutego 2019

 

Zobacz więcej