Opinie o nas

Najważniejsze jest dla nas Twoje zadowolenie, dlatego liczymy się z każdą opinią. Jeśli chcesz nas ocenić i wystawić recenzję usłudze England.pl, to możesz zrobić to pod tymi linkami:

na portalu Facebook lub w serwisie Trustpilot.

Twoja ocena jest bardzo ważna nie tylko dla nas, ale też dla wszystkich tych, którzy szukają niezależnych opinii na nasz temat.

Serwis England.pl jest oceniany bardzo wysoko przez naszych klientów!

Jeśli szukasz opinii o England.pl, to zapraszamy na naszą stronę na portalu Facebook.

Sprawdź co piszą o nas nasi klienci:

rating 5 stars blue
"Korzystam z England.pl od 5 lat najlepsza strona do przelewów szybko i żadnych problemów a obsługa miła i kompetentna . POLECAM!!!"
Lula, 15 maja 2019

 

rating 5 stars blue
"Najlepszy serwis tego typu z jakim sie spotkałam. Bardzo miła i pomocna obsługa."
Lula, 16 kwietnia 2019

 

rating 5 stars blue
"Wszystkie przelewy są realizowane bardzo szybko i co ważne bez dodatkowych opłat. Bardzo polecam a sam często korzystam."
Krzysztof, 27 marca 2019

 

rating 5 stars blue
"Sprawność, szybkość i profezjonalizm w działaniach, tak jak obiecują tak jest, a nawet jeszcze lepiej, ostatnio zdarzyło mi się ze przelew z UK do PL mialam na koncie w przeciagu nie spelna 15 min, super polecam bez dwóch zdań"
Elżbieta, 8 marca 2019

 

rating 5 stars blue
"Polecam ta firme. korzystam z England.pl od lat, profesjonalnie oraz prywatnie.Szybkie przelewy, zadnych problemow. Duze i male kwoty. dobra dokumentacja."
Marta, 15 lutego 2019

 

rating 5 stars blue
"Zrobiłam przelew, który w ciągu 30 minut był już u odbiorcy! Działają błyskawicznie a do tego przelewy są bezpłatne i po dobrym kursie. Polecam !!"
Wiki, 7 lutego 2019

 

Zobacz więcej