Przelewy do Polski 4.7000 0.43% 

Przelewy do Wielkiej Brytanii 4.8390 -0.12% 

Przelewy do Polski 4.7000 0.43% 

Przelewy do Wielkiej Brytanii 4.8390 -0.12% 

Przelewy do Anglii z Polski

Sprawdź, jak szybko zlecić przelew do UK

1. Zarejestruj się na England.pl

2. Dodaj dane odbiorcy przelewu

3. Zleć dyspozycję wykonania przelewu

4. Zrób przelew na nasze konto bankowe lub opłać kartą

5. Gotowe! Pieniądze niedługo będą u odbiorcy

Prawda, że proste? Zarejestruj się w naszym systemie transakcyjnym i sprawdź sam!

Lubisz dużo czytać? Poniżej kilka dodatkowych informacji o przelewach z Polski do Anglii

 1. Przelewy do Wielkiej Brytanii o wartości równej lub większej niż 500 zł realizujemy bezpłatnie, a przelewy poniżej 500 zł będą obciążane opłatą 15 zł (potrącaną od wpłaconej kwoty).
 2. Standardowo, kwota jednorazowego przelewu nie może być wyższa jednego dnia niż 30 000 GBP, ale w wyjątkowych wypadkach wykonujemy również większe przelewy po skontaktowaniu się z nami i uzgodnieniu warunków.
 3. Nie przyjmujemy wpłat gotówkowych na nasze konto. Kwotę planowanego transferu należy przelać do nas wyłącznie z własnego konta bankowego (transakcja bezgotówkowa).
 4. Przed dokonaniem transferu należy dokonać rejestracji w naszym serwisie poprzez wypełnienie FORMULARZA REJESTRACYJNEGO .
 5. Przy wypełnianiu formularza rejestracyjnego podajecie Państwo własne dane niezbędne do realizacji przelewów oraz adres e-mail i ustanawiacie hasło, które będzie służyło do logowania w naszym serwisie. Po dokonaniu rejestracji otrzymacie Państwo unikatowy numer klienta, którym należy się posługiwać w kontaktach z nami oraz zamieszczać w tytule przelewu.
 6. Kwotę, którą planują Państwo przetransferować do Wielkiej Brytanii, należy przelać w złotówkach na nasze konto złotówkowe w jednym z niżej wymienionych banków:
  • Bank PKO BP
  • Bank PEKAO SA
  • Bank BZ WBK
  • mBank
  • Bank ING.
  • Bank BPH
  • Bank MILLENNIUM
  • Alior Bank
  • Bank BGŻ BNP PARIBAS
  • SGB - Spółdzielcza Grupa Bankowa

  Numery naszych rachunków bankowych znajdą Państwo w sekcji konta bankowe po zalogowaniu się do naszego systemu.

 7. Po, lub przed dokonaniem przelewu złotówek ze swojego banku na nasze polskie konto, należy zalogować się do swojego indywidualnego panelu w England.pl i złożyć zlecenie przelewu. W tym celu należy wybrać odbiorcę przelewu w UK (z wcześniej utworzonej listy) i wpisać kwotę lub utworzyć nową płatność.
 8. Jeżeli kwota jednorazowego przelewu lub suma drobnych przelewów dokonanych za naszym pośrednictwem przekracza narastająco równowartość 1000 euro, wówczas przed realizacją przelewu należy dostarczyć WYMAGANE DOKUMENTY
 9. Jeżeli złotówki zostaną zaksięgowane na naszym polskim koncie oraz otrzymamy prawidłowe zlecenie przelewu przed godz. 18:00 czasu polskiego w dniu roboczym, to pieniądze na koncie odbiorcy w W. Brytanii, będą dostępne tego samego dnia, a w przypadku wpływu po godz. 18:00 czasu polskiego funty na koncie odbiorcy będą tego samego dnia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.
 10. W przypadkach podejrzenia tzw. prania pieniędzy lub niedopełnienia rejestracji np. przez niedosłanie wymaganych dokumentów, przelew zostanie wstrzymany celem wyjaśnienia i uzupełnienia dokumentów.
 11. Pieniądze zostaną przeliczone wg kursu dla przelewów z Polski do Wielkiej Brytanii, jaki obowiązywał w chwili zaksięgowania pieniędzy na naszym polskim koncie. Kursy zmieniają się codziennie i są publikowane na pierwszej stronie naszego serwisu www.England.pl oraz w indywidualnym panelu klienta.
 12. Po zgłoszeniu przelewu przez Państwa oraz po zakończeniu transakcji, otrzymacie Państwo mailem potwierdzenie zgłoszenia oraz później wykonania transakcji.

UWAGA! Przy przelewach powyżej równowartości 1000 Euro nadawca zobowiązany jest przedstawić dokumenty potwierdzające tożsamości (paszport lub dowód osobisty) oraz dokumenty potwierdzające adres zamieszkania (np. pismo z urzędu, banku, bądź rachunek, na którym widnieje nazwisko nadawcy i aktualny adres). Powyższe dokumenty należy samodzielnie dołaczyć we własnym profilu. Obowiązek powyższy wynika z ustaw przeciwdziałających tzw. praniu pieniędzy Money Laundering Regulation MLR. Więcej na ten temat w zakładce WYMAGANE DOKUMENTY.

Gromadzone informacje są chronione i wykorzystywane jedynie przez England.pl Limited oraz England.pl Sp. z o.o., celem należytego wykonania usługi transferu pieniężnego i nie są udostępniane osobom trzecim, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych i innym wytycznym Information Commissioner's Office - Registration Number: Z2120422 (Data Protection Act 1998)

Po stronie polskiej działalność England.pl Sp. z o.o. w zakresie przekazu pieniężnego jest nadzorowana przez Komisję Nadzoru Finansowego (rejestr podmiotów nadzorowanych nr IP4/2013). Po stronie brytyjskiej działalność England.pl Limited dotycząca transferów pieniędzy jest zarejestrowana w angielskim urzędzie skarbowym HMRC - nr rej. 12255373 oraz jest regulowana przez Financial Conduct Authority (FCA) - nr rej. 524126. Company Registration No. 5515868. England.pl Ltd jest członkiem organizacji zawodowej - Association of UK Payment Institutions (AUKPI) skupiającej podmioty dokonujące transferów pieniędzy.

Aktualności 

Orientacyjny kurs dla transakcji
powyżej 10 000 GBP

Do Polski4.7757 

Do W. Brytanii4.8053 

Negocjacje możliwe już
od 2000 GBP


Kontakt do Dealera 

Wysyłasz do Niemiec, Holandii, Włoch czy Norwegii?