Przelewy do Polski 4.6600 -1.27% 

Przelewy do Wielkiej Brytanii 4.8150 -1.11% 

Przelewy do Polski 4.6600 -1.27% 

Przelewy do Wielkiej Brytanii 4.8150 -1.11% 

Polsko-Szkockie Forum Biznesowe

Londyn 23.11.2015

Zapraszamy Państwa na Pierwsze Polsko Szkockie Forum Biznesowe, które odbędzie się w Edynburgu dnia 27-11-2015 r. Celem forum jest podniesienie rangi polskich przedsiębiorców w Szkocji i podkreślenie ich wkładu w rozwój szkockiej gospodarki. Wydarzenie będzie również okazją dla przedsiębiorców do pogłębienia wiedzy na temat rozwoju biznesu w Szkocji oraz pokazania możliwości kooperacji polskich i szkockich firm.

Polsko_Szkockie_Forum_Biznesowe

 

Polscy Przedsiębiorcy w Szkocji

Pierwsza część całodniowego eventu będzie dotyczyła dostępnych źródeł finansowania biznesu z powszechnie dostępnych dotacji i pożyczek. Zostaną także poruszone kwestie biznesowe ważne dla każdego przedsiębiorcy w codziennym zarządzaniu firmą, m.in. jak właściwie postępować w kontaktach z bankami oraz w pozyskiwaniu innych źródeł finansowania. Omówione zostaną także zamiany w systemie emerytalnym, które narzucają pewne obowiązki na każdego przedsiębiorcę.

Możliwości eksportowe do Polski

Mimo, że polska gospodarka rozwija się bardzo dynamicznie, to uderza stosunkowo niewielka ilość brytyjskich firm na polskim rynku. Od ubiegłego roku, Rząd Brytyjski korzysta z usług Brytyjsko-Polskiej Izby Handlowej (British Polish Chamber of Commerce - BPCC) w zakresie wsparcia eksportu. W związku z tym BPCC nakreśli możliwości eksportowe do Polski i zaoferuje swoje usługi firmom brytyjskim, chcącym wejść na rynek polski. Podczas całodniowego forum biznesowego będzie możliwość uczestnictwa w moderowanej sesji 1-1 z ekspertami biorącymi udział w wydarzeniu.

Nieformalną część spotkań zainicjuje sesja speed-networkingu, podczas której każdy uczestnik w czasie 30 sekund przedstawi siebie i swoją firmę. Po tej części nastąpią nieformalne rozmowy między uczestnikami.

Serdecznie zapraszamy na to Forum, a dla naszych klientów mamy do zaoferowania 8 darmowych biletów. Zainteresowanych proszę o przesłanie maila na adres office@england.pl

Organizator: Polish Business Link
Edinburgh, EH2 2PQ, 22-26 George Street
27-11-2015, start: 09:30

 

Autor: Romek Remus, England.pl

 

 

 

 

Aktualności 

Orientacyjny kurs dla transakcji
powyżej 10 000 GBP

Do Polski4.7150 

Do W. Brytanii4.7590 

Negocjacje możliwe już
od 2000 GBP


Kontakt do Dealera 

Wysyłasz do Niemiec, Holandii, Włoch czy Norwegii?