Przelewy do Polski 4.7500 0.00%

Przelewy do Wielkiej Brytanii 4.9150 0.41%

Praca w England.pl

England.pl Sp. z o.o. jest firmą o statusie Krajowej Instytucji Płatniczej nadzorowaną przez KNF. W roku 2010 rozpoczynaliśmy działalność jako firma specjalizująca się w transferach pieniężnych między Polską i W. Brytanią. Obecnie wdrażamy nową usługę FinTech na obszarze całej Unii Europejskiej po marką FX City. W roku 2018 zostaliśmy właścicielem komunikatora Gadu-Gadu, w którym również planujemy wdrożyć m.in. dodatkowe usługi FinTech.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy, do pracy w Warszawie lub Koszalinie, kandydatów na stanowisko:

Programista Front-End w GG

Miejsce pracy: Warszawa lub Koszalin
Wynagrodzenie: 5 000 - 9 000 zł w zależności od doświadczenia.

Zadania:

  • Tworzenie warstwy front-end dla nowych aplikacji i rozwijanie już istniejących (tworzenie nowych widoków),
  • Współpraca z doświadczonym zespołem programistów backendowych,
  • Projektowanie, rozwój oraz utrzymanie aplikacji,
  • Uczestnictwo w interesujących projektach realizowanych zgodnie z obowiązującymi trendami.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie min. 1 rok jako Programista Front-End,
  • Dobra znajomość JavaScript, HTML5, CSS3, jQuery, Ajax,
  • Mile widziane doświadczenie z frameworkiem Angular,
  • Znajomość REST API oraz formatów JSON i XML,
  • Doświadczenie w RWD.
  • Znajomość GIT,
  • Znajomość metodologii SCRUM,
  • Znajomość programów do obróbki obrazu.

Oferujemy:

  • Interesującą pracę i dużą samodzielność,
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem ale o międzynarodowych kontaktach,
  • Pracę w biurze o dobrej lokalizacji,
  • Elastyczny czas pracy (start 7.00-10.00),
  • Elastyczne formy współpracy (B2B, umowa o pracę, umowa zlecenie),
  • Możliwość udziału w szkoleniach i konferencjach IT,
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy.

Osoby zainteresowane ofertą pracy w England.pl prosimy o wysłanie na adres: rekrutacja@england.pl listu motywacyjnego oraz CV. W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę: "Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.1997 nr 133 poz. 883)". Załączenie powyższej klauzuli jest niezbędne do rozpoczęcie procesu rekrutacji.

 Aktualności

Orientacyjny kurs dla transakcji
powyżej 10 000 GBP

Do Polski4.8200

Do W. Brytanii4.8790

Negocjacje możliwe już
od 2000 GBP

Kontakt do Dealera

GG_logo