Przelewy do Polski 4.6700 0.43% 

Przelewy do Wielkiej Brytanii 4.8090 0.42% 

Przelewy do Polski 4.6700 0.43% 

Przelewy do Wielkiej Brytanii 4.8090 0.42% 

Aktualności - komunikaty serwisu England.pl

20.02.2018

UWAGA! Przerwa techniczna 20-go lutego po godz. 20:00

Informujemy, że w związku pracami informatycznymi mającymi na celu ulepszenie funkcjonalności dostępnych w naszym serwisie, we wtorek dnia 20.02.18 od godz. 20:00 czasu polskiego, nastąpi kilkugodzinna przerwa w logowaniu do systemu.
Przepraszamy za utrudnienia. Postaramy się jak najszybciej przywrócić pełną funkcjonalność serwisu.

Zespół England.pl

20.12.2017

PRZELEWY W OKRESIE ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA I NOWEGO ROKU

Drodzy Klienci, uprzejmie informujemy, że ze względu na przerwy świąteczne w polskich i brytyjskich bankach zmienią się dni pracy serwisu w okresie świąt Bożego Narodzenia, Nowego Roku oraz święta Trzech Króli.

Sprawdź jak pracujemy:

 • 22 grudnia (piątek) - pracujemy w zwykłym trybie
 • 23 grudnia (sobota) - nieczynne
 • 24 grudnia (niedziela) - Wigilia, nieczynne
 • 25 grudnia (poniedziałek) - Święta, nieczynne
 • 26 grudnia (wtorek) - Święta, nieczynne
 • 27-29 grudnia - pracujemy w zwykłym trybie
 • 30 grudnia (sobota) - nieczynne
 • 31 grudnia (niedziela) - nieczynne
 • 1 stycznia (poniedziałek) - Nowy Rok, nieczynne
 • 2 stycznia (wtorek) - pracujemy w zwykłym trybie
 • 3 stycznia (środa) - realizacja przelewów do godz. 18:00 czasu PL (wpływy i zlecenia przyjęte w tym dniu po godz. 17:00 cz. PL będą zrealizowane dnia następnego)
 • 4 i 5 stycznia - pracujemy w zwykłym trybie
 • 6 stycznia (sobota) - Święto, nieczynne
 • 7 stycznia (niedziela) - nieczynne
 • 8 stycznia (poniedziałek) - pracujemy w zwykłym trybie

Jednocześnie pragniemy uprzedzić, że nie wszystkie banki w Polsce księgują płatności w dni wolne od pracy/święta i przelewy wykonane po południu w dniu poprzedzającym dzień wolny mogą zostać zaksięgowane na rachunku odbiorcy w tym samym dniu lub dopiero w kolejnym dniu roboczym.

Najserdeczniejsze życzenia szczęśliwych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności i sukcesów w nadchodzącym roku wraz z podziękowaniami za dotychczasową współpracę składa zespół serwisu England.pl

19.12.2017

UWAGA! Przerwa techniczna 19-go grudnia po godz. 20:00

Informujemy, że w związku pracami informatycznymi mającymi na celu ulepszenie funkcjonalności dostępnych w naszym serwisie, we wtorek dnia 19.12.17 od godz. 20:00 czasu polskiego, nastąpi kilkugodzinna przerwa w logowaniu do systemu.
Przepraszamy za utrudnienia. Postaramy się jak najszybciej przywrócić pełną funkcjonalność serwisu.

Zespół England.pl

27.10.2017

REALIZACJA PRZELEWÓW W DNIU WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH 1-go LISTOPADA

Uprzejmie informujemy, że w dniu Wszystkich Świętych 1-go listopada (środa), przelewy do Polski oraz z Polski do UK będziemy dla Państwa realizować jak w każdy dzień roboczy.

Jednocześnie pragniemy uprzedzić, że nie wszystkie banki w Polsce zaksięgują płatności w dzień wolny od pracy. Dlatego przelewy wykonane we wtorek po godz.14-tej oraz transakcje wykonane w środę, mogą zostać zaksięgowane na koncie odbiorcy tego samego dnia lub dopiero następnego dnia roboczego, czyli w czwartek.

16.10.2017

Zmiana logo England.pl

Informujemy, że nieznacznej zmianie ulegnie znak marki England.pl.
Mamy nadzieję, że małe odświeżenie naszego logo przypadnie Państwu do gustu.

12.09.2017

UWAGA: Przerwa techniczna 14-go września po godz. 20:00

Informujemy, że w związku pracami informatycznymi mającymi na celu ulepszenie funkcjonalności dostępnych w naszym serwisie, w czwartek dnia 14.09.17 od godz. 20:00 czasu polskiego, nastąpi kilkugodzinna przerwa w logowaniu do systemu.
Przepraszamy za utrudnienia. Postaramy się jak najszybciej przywrócić pełną funkcjonalność serwisu.

Zespół England.pl

13.08.2017

REALIZACJA PRZELEWÓW W DNIU 15 SIERPNIA

W dniu 15 sierpnia (wtorek) - święto w Polsce (Wniebowzięcie NMP), przelewy do Polski oraz z Polski do W. Brytanii będą realizowane jak w każdy dzień roboczy.
Jednocześnie pragniemy uprzedzić, że nie wszystkie banki w Polsce księgują płatności w dni wolne od pracy/święta, dlatego Państwa przelewy mogą zostać zaksięgowane w tym samym dniu lub dopiero następnego dnia roboczego.
Biuro Obsługi Klienta 15.08.2017 - czynne w godz. 10-18 czasu polskiego.
Zespół England.pl

07.06.2017

UWAGA: Przerwa techniczna

Informujemy, że w związku pracami informatycznymi mającymi na celu ulepszenie funkcjonalności dostępnych w naszym serwisie, w sobotę dnia 10.06.17 od godz. 20:00 czasu polskiego do niedzieli, nastąpi przerwa w logowaniu do systemu.

Przepraszamy za utrudnienia. Postaramy się jak najszybciej przywrócić pełną funkcjonalność serwisu.
Zespół England.pl

24.05.2017

W poniedziałek 29 maja przelewy nie będą realizowane

Drodzy Klienci,
Przypominamy, że poniedziałek 29 maja jest w UK dniem wolnym od pracy ( Bank Holiday ) i przelewy nie będą w tym dniu realizowane.
W związku z powyższym, przelewy wykonane w piątek po południu mogą zostać zaksięgowane na koncie odbiorcy tego samego dnia, lub dopiero w najbliższy dzień roboczy czyli we wtorek.

Życzymy Państwu udanego majowego weekendu.
Zespół England.pl

25.04.2017

Realizacja przelewów przez serwis England.pl w okr. świąt majowych w PL oraz Bank Holidays w UK:

 • 28 kwietnia (piątek) - pracujemy w zwykłym trybie
 • 29 kwietnia (sobota) - nieczynne
 • 30 kwietnia (niedziela) - nieczynne
 • 1 maja (poniedziałek) - Święto w PL oraz Bank Holiday w UK, nieczynne
 • 2 maja (wtorek) - pracujemy w zwykłym trybie
 • 3 maja (środa) - Święto w PL - przelewy do Polski realizowane będą w godz. 12-20 czasu PL, przelewy do UK w godz. 8-16 czasu PL
 • 4 maja (czwartek) - pracujemy w zwykłym trybie
 • 5 maja (piątek) - pracujemy w zwykłym trybie
 • 29 maja (poniedziałek) - Bank Holiday w UK, przelewy nie będą realizowane

Jednocześnie pragniemy uprzedzić, że nie wszystkie banki księgują płatności w dni wolne od pracy/święta. Przelewy wykonane po południu w dzień poprzedzający dzień wolny, mogą zostać zaksięgowane na koncie odbiorcy tego samego dnia, lub dopiero w najbliższy dzień roboczy.
Życzymy Państwu dużo słońca i udanego majowego wypoczynku.
Zespół England.pl

12.04.2017

Realizacja przelewów przez serwis England.pl w okr. Świąt Wielkanocnych oraz Bank Holidays w UK:

 • 13 kwietnia (czwartek) - pracujemy w zwykłym trybie
 • 14 kwietnia (piątek) - Bank Holiday w UK, przelewy nie będą realizowane
 • 15 kwietnia (sobota) - nieczynne
 • 16 kwietnia (niedziela) - Święta, nieczynne
 • 17 kwietnia (poniedziałek) - Święta, nieczynne
 • 18 kwietnia (wtorek) - pracujemy w zwykłym trybie

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, wszystkim naszym obecnym i przyszłym Klientom składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowych i wesołych Świąt oraz szczęścia, radości i spełnienia wszystkich marzeń. Niech to będzie okres radości płynącej z czasu spędzonego z rodziną i najbliższymi.
Zespół England.pl

25.11.2016

II Polsko-Szkockie Forum Biznesowe w Edynburgu

W piątek 25 grudnia miało miejsce Drugie Polsko-Szkockie Forum Biznesowe w Edynburgu. Spotkanie zorganizowane było przez PBlink i odbyło się w Centrum Innowacji Royal Bank of Scotland. Tematem przewodnim seminarium była kwestia budowania wartości w firmie a zaproszeni prelegenci poruszali m.in. takie zagadnienia jak: prowadzenie firmy w partnerstwie ze wspólnikiem, jak być skutecznym liderem, jak tworzyć swój network biznesowy i jak znaleźć inwestora. W programie forum znalazł się też panel case studies, podczas którego wybrani przedsiębiorcy dzielili się swoją wiedzą na temat prowadzenia własnego biznesu w Szkocji.

W zjeździe wzięło udział kilkudziesięciu przedstawicieli polskich firm działających w Wielkiej Brytanii – w tym również reprezentacja England.pl. Nie zabrakło też brytyjskich biznesmenów. Po części oficjalnej spotkania, uczestnicy wymieniali się swoimi doświadczeniami zawodowymi i w praktyce realizowali swoje umiejętności networkingowe.

04.04.2016

Wdrożyliśmy płatności kartami VISA jako dodatkową opcję dla przelewów do 100 GBP.

Jeżeli chcesz zrealizować przelew do Polski o wartości do 100 GBP (lub W. Brytanii o wartości do 500 PLN), to teraz oprócz przelewu internetowego z własnego konta bankowego, możesz również wybrać opcję płatności kartą VISA. Wówczas zamiast logować się do własnego banku aby przesłać nam pieniądze wystarczy, że podasz numer swojej karty, a przelew zostanie natychmiast wykonany. Mamy nadzieję, że ta opcja będzie wygodniejsza dla niektórych naszych klientów. W przyszłości wprowadzimy również do oferty MasterCard.

Zapraszamy do korzystania z płatności kartami VISA

31.08.2014

OSTRZEŻENIE!

Prosimy o zachowanie ostrożności w trakcie zlecania przelewów w naszym systemie i każdorazowo upewnienie się przed zatwierdzeniem transakcji w England.pl, że widoczny na ekranie numer rachunku bankowego jest tym samym rachunkiem na który powinien zostać zrealizowany Państwa przelew.

Związek Banków Polskich ostrzega przed nowym szkodliwym oprogramowaniem w sieci. Istnieje ryzyko zainfekowania komputera szkodliwym oprogramowaniem – Banapter, które umożliwia przestępcom podmianę rachunku bankowego. Do zainfekowania komputerów przestępcy wykorzystują, wysyłane na zasadzie spamu, wiadomości e-mail. Treść wiadomości e-mail nakłania ich odbiorców do otwarcia załączników np. w pdf lub jpg.
Nazwa załączników może zawierać w sobie informacje sugerującą otrzymanie np. niezapłaconej faktury VAT, informację o przesyłce kurierskiej itp. Po otwarciu załącznika następuje zainfekowanie komputera, co skutkuje później podmianą rachunku odbiorcy na rachunek bankowy oszustów.

Aktualności 

Orientacyjny kurs dla transakcji
powyżej 10 000 GBP

Do Polski4.7200 

Do W. Brytanii4.7690 

Negocjacje możliwe już
od 2000 GBP


Kontakt do Dealera