Przelewy do Polski 4.6600 -1.27% 

Przelewy do Wielkiej Brytanii 4.8150 -1.11% 

Przelewy do Polski 4.6600 -1.27% 

Przelewy do Wielkiej Brytanii 4.8150 -1.11% 

Emerytowana niania dla księcia George’a

Książę William u boku niani Jessie Webb

Księżna Kate i książę William poprosili Jessicę Webb – byłą opiekunkę Williama i Harrego, aby została nianią księcia George’a, ujawnia Sunday People. Bezdzietna i niezamężna Jessica Webb uwielbiała jej królewskie obowiązki związane z opieką nad Williamem i Harrym, które bez wątpienia nadal potrafi wykonywać perfekcyjnie.

Wychowywanie dziecka to ciężka i odpowiedzialna praca, przez ten czas dziecko uczone jest najważniejszych priorytetów i wartości, które będzie mogło wykorzystać w dorosłym życiu. Często bywa tak, że dwoje rodziców wraca do pracy, a noworodek pozostaje w rękach opiekunki, która musi spełniać pewne kryteria, w zależności od wymagań rodziców. Tak jest również w przypadku brytyjskiej pary książęcej, która prędzej czy później będzie musiała skorzystać z usług opiekunki.

Zalecany jest bardziej formalny system opieki nad księciem George’em jak tylko rozpocznie się jesień kiedy to brytyjska para książęca zamieszka w Pałacu Kensington w Londynie. Obecnie księżna Kate rezyduje u swoich rodziców w Bucklebury, matka Kate głównie służy jej pomocą przy opiece nad niemowlakiem. Jednak zbyt duży wpływ matki księżnej Kate może spotkać się z krytyką ze strony społeczeństwa. Dodajmy, że kilka dni temu książę William wrócił już do jednostki RAF Valley. W związku z powyższym księżna Kate potrzebuje niani dla swojego synka. Dla porównania księżna Sophie zatrudnia na pełen etat dwie opiekunki dla swoich dzieci, radzi księżnej Kate, aby ta zrobiła to samo, gdyż będzie wycieńczona łączeniem królewskich obowiązków z opieką nad synem.

W ostatnim czasie księżna Kate i książę William poprosili Jessicę Webb – byłą opiekunkę Williama i Harrego, aby została nianią księcia George’a, ujawnia Sunday People. Bezdzietna i niezamężna Jessica Webb uwielbiała jej królewskie obowiązki związane z opieką nad Williamem i Harrym, które bez wątpienia nadal potrafi wykonywać perfekcyjnie. Webb, emerytowana opiekunka obecnie licząca 71 lat chciałaby bardzo pomóc Williamowi ponieważ był on zawsze jej ulubionym podopiecznym, jednak obawia się, że nie sprostałaby temu na pełnym etacie.

W oczach królewskich pomocników Webb jest uważana za godną zaufania, z poczuciem humoru osobę. Z pewnością jako opiekunka księcia George’a nie nastawiała by się na poklask wśród reporterów i dziennikarzy.  Przez 5 lat czuwała nad Williamem i Harrym będąc ich ostoją kiedy rodzice młodzieńców się rozwodzili. W momencie kiedy William i Harry byli bezbronnymi i zdezorientowanymi chłopcami doświadczającymi kłótni ojca Charlesa i matki Diany, Webb często zabierała ich z dala od łez i kłótni panujących w domu, zapewniając im równowagę emocjonalną.
 
Opiekunka Williama zaszczepiła mu wartości takie jak sprawiedliwość czy współczucie, oraz poczucie humoru. Nic w tym dziwnego, że William chce, aby jej syn chował się również u boku jego byłej opiekunki z którą wiąże dobre wspomnienia z lat młodości.  Potwierdzeniem dobrych kontaktów między Williamem a Webb jest fakt, że Webb była gościem na 21 urodzinach Williama, a także była wśród osób zaproszonych na jego ślub z „dziewczyną z przeciętnego domu” Kate Middleton.
 
Książe William jako młody tata pragnie przywrócić poczucie bezpieczeństwa jakim był obdarowywany w dzieciństwie przez Webb, według niego idealną opiekunką będzie właśnie ona, byłaby dla księcia George’a jak babcia. Chociaż księżna Diana zwolniła opiekunkę Webb po pięcioletniej służbie, widzimy, że William nadal jest jej wierny i chce bez wahania powierzyć jej wychowywanie syna. O tym czy spełni ona prośbę Williama  dowiemy się wkrótce.

Opracowanie: Kornelia Toczyska

Aktualności 

Orientacyjny kurs dla transakcji
powyżej 10 000 GBP

Do Polski4.7150 

Do W. Brytanii4.7590 

Negocjacje możliwe już
od 2000 GBP


Kontakt do Dealera 

Wysyłasz do Niemiec, Holandii, Włoch czy Norwegii?