Przelewy do Polski 4.7000 0.00% 

Przelewy do Wielkiej Brytanii 4.8450 -0.21% 

Przelewy do Polski 4.7000 0.00% 

Przelewy do Wielkiej Brytanii 4.8450 -0.21% 

Narodził się król Wielkiej Brytanii

George Alexander Louis Windsor

Narodziny trzeciego następcy w kolejności do brytyjskiego tronu wzbudzają wiele sensacji. Kiedy para książęca doczekała się przyjścia na świat ich potomka, świat zwariował. W tym samym momencie urodziło się setki dzieci, które jednak nie zostały tak hucznie przywitane. Pomimo tego dla rodziców są najdroższym skarbem na całej kuli ziemskiej, i nie zamieniliby ich nawet na „Royal Baby”.

Towarzyszące emocje związane z narodzinami „Royal Baby” rozgrzały wiele serc nie tylko obywateli Wielkiej Brytanii, ale wszystkich ludzi na całej Ziemi. Z punktu widzenia wielu osób bycie świadkiem narodzin króla Wielkiej Brytanii to z pewnością zaszczyt. Wszystko zostanie zapisane w kartach historii, a przyszłe pokolenia będę wyobrażać sobie jakie emocje nam towarzyszyły. My już to przeżyliśmy, więc śmiało możemy powiedzieć jaki był stan ducha świadków narodzin księcia Williama, i innych ówczesnych władców.
 
Wraz z informacją, że Kate i William spodziewają się potomka media, a wraz z nimi bukmacherzy popadli w stan euforii. Rozpoczęły się spekulacje odnośnie płci malucha oraz jakie imiona otrzyma. Dziś emocje nieco opadły, gdyż narodził się przyszły następca tronu brytyjskiego o wadze ok. 3,8 kg, i już znamy jego imiona. Wiadomość o tym jak będzie nazywać się „Royal Baby” została podana do publicznej wiadomości jeden dzień po opuszczeniu  przez Kate szpitala. Para książęca wybrała tradycjonalne królewskie imiona George Alexander Louise czyli Jerzy Aleksander Ludwik. W historii zapisało się sześciu brytyjskim monarchów o imieniu George, ostatni z nich był ojcem Elżbiety II, prawdopodobnie Alexander to odpowiednik męskiego imienia drugiego imienia Elżbiety II, natomiast jeśli chodzi o imię Louis - nosił je wujek księcia Filipa - lord Louis Mountbatten. Jest to również jedno z imion księcia Williama. Maluch będzie oficjalnie tytułowany jako Jego Królewska Wysokość George.
 
Większość z nas z ciekawości chciałaby chociaż na chwilę zostać księżną Kate bądź księciem Williamem. Choć jeden dzień przeżyć jako osoba z tytułami szlacheckimi, kiedy nie brak nam niczego. Czy aby na pewno mielibyśmy wszystko? Prywatność to kwestia prawdopodobnie za którą byśmy tęsknili najbardziej. Po tym jednym dniu moglibyśmy zdać sobie sprawę, że jest to nie lada wyzwanie dla pary książęcej wychowywać dziecko w dobie tak dobrze rozwiniętych mediów.  Książe William przywykł już do otaczających go paparazzi, jednak księżna Kate obraca się w tym środowisku od niedawna. Dla niej może to być ciągły lęk i niepokój,  gdyż jej dziecko musi być ciągle chronione. w dodatku. „Royal Baby” wraz z rodzicami pierwsze tygodnie spędzi w luksusowej rezydencji państwa Middleton w Bucklebury. Miejmy nadzieję, że powiększonej rodzinie uda się choć w pewnym stopniu zaznać trochę spokoju od zgiełku mediów, tym samym cieszyć się pierwszymi dniami małej istotki.
 
Historia księcia Williama i księżnej Kate jest jak bajka. On mając do wyboru wiele kobiet z jego środowiska wybiera zwykłą tj. bez tytułów szlacheckich kobietę stąpającą po brytyjskiej ziemi. Po części jest to pewnie zasługa metod wychowawczych księżnej Diany. Na myśl nasuwa się pytanie odnośnie losów księcia George’a.  Kogo on poślubi? Czy pójdzie w ślady ojca? Bez wątpienia już zaczynamy się nad tym zastanawiać, gdyż ludzie lubią mówić, i spekulować na temat osób sławnych. Jednak w obecnej chwili powinniśmy uszanować małego księcia, i dać mu cieszyć się dzieciństwem .

Opracowanie: Kornelia Toczyska

Aktualności 

Orientacyjny kurs dla transakcji
powyżej 10 000 GBP

Do Polski4.7500 

Do W. Brytanii4.7990 

Negocjacje możliwe już
od 2000 GBP


Kontakt do Dealera 

Wysyłasz do Niemiec, Holandii, Włoch czy Norwegii?