Przelewy do Polski 4.7500 0.00% 

Przelewy do Wielkiej Brytanii 4.9250 0.20% 

Przelewy do Polski 4.7500 0.00% 

Przelewy do Wielkiej Brytanii 4.9250 0.20% 

Strona internetowa obala mity dotyczące księcia Karola

Książę Karol

Nieprawdą jest, jakoby księciu Karolowi gotowano na śniadanie siedem jajek, z których on zjada tylko jedno - zapewnia nowa strona internetowa brytyjskiej rodziny królewskiej, które zadaniem jest obalanie najrozmaitszych mitów, dotyczących monarchii.

Na stronie http://www.princeofwales.gov.uk/faqs jest i zaprzeczenie twierdzeniom, jakoby księciu Karolowi nie podobała się cała nowoczesna architektura, co mu się dość często zarzuca.

Na pytanie, czy następca tronu jest "zwolennikiem niesprawdzonych i niebezpiecznych terapii alternatywnych" pada zdecydowana odpowiedź przecząca: "W żadnym wypadku. Książę jest gorącym zwolennikiem zintegrowanej opieki zdrowotnej. Oznacza to szersze, prewencyjne podejście do opieki zdrowotnej przez zajęcie się podstawowymi kwestiami socjalnymi, dotyczącymi stylu życia i środowiskowymi".

Książę Karol płaci podatki, nie zastanawia się nad swoją koronacją ani nie czyni w tej kwestii żadnych planów. Jego małżonka nie pali. "Rzuciła palenie wiele lat temu" - informuje internetowa strona.

Jest tam również odpowiedź na pytanie, dlaczego następca tronu, który jest obrońcą środowiska, jeździ samochodem marki Bentley. Okazuje się, że ten nie należący do najoszczędniejszych samochód, niezbędny w niektórych sytuacjach ze względów bezpieczeństwa, stanowi własność Policji Metropolitalnej. (PAP)

Aktualności 

Orientacyjny kurs dla transakcji
powyżej 10 000 GBP

Do Polski4.8579 

Do W. Brytanii4.8880 

Negocjacje możliwe już
od 2000 GBP


Kontakt do Dealera 

Wysyłasz do Niemiec, Holandii, Włoch czy Norwegii?