Przelewy do Polski 4.7500 0.00% 

Przelewy do Wielkiej Brytanii 4.8990 0.08% 

Przelewy do Polski 4.7500 0.00% 

Przelewy do Wielkiej Brytanii 4.8990 0.08% 

Szkocja wita Polaków - przewodnik

Szkocja z radością wita Polaków, którzy chcą tutaj żyć, pracować lub podjąć naukę. Jako obywatel Polski, masz prawo mieszkać w Szkocji, cieszyć się jej pięknym krajobrazem i korzystać ze wszystkich usług publicznych, takich jak opieka zdrowotna, dostęp do edukacji, transport i inne, jakie Szkocja ma do zaoferowania.

 Organizacja TalentScotland przygotowała bezpłatny przewodnik, który dostarcza szereg informacji na temat życia, pracy i nauki w Szkocji. Zawiera także mnóstwo przydatnych porad oraz użyteczne adresy stron internetowych, które zainteresują zarówno osoby mieszkające jak i te, które planują przyjazd do Szkocji.

 Usługi TalentScotland są bezpłatne i obejmują m.in. dostęp do ogłoszeń firm rekrutujących w następujących sektorach gospodarki: nauki przyrodnicze, energetyka, IT, finanse. Służymy również pomocą w zakresie aktywizacji zawodowej absolwentów uczelni oraz dostarczamy informacji na temat szkockich pracodawców i tutejszego przemysłu.

 TalentScotland jest dotowany przez Rząd Szkocki. Treść poradnika “Witamy w Szkocji” został zatwierdzony przez Konsulat RP w Edynburgu.

 Przewodnik jest dostępny w polskich sklepach oraz organizacjach zrzeszających polską społeczność w całej Szkocji. Jest też dostępny w wersji elektronicznej na stronie TalentScotland oraz w wersji drukowanej w naszym biurze w Glasgow.

Odwiedź stronę internetową: www.talentscotland.com/polska, aby dowiedzieć się więcej.

e-mail: ras.reply@scotland.gov.uk

tel.: 0300 244 6824

 Aktualności 

Orientacyjny kurs dla transakcji
powyżej 10 000 GBP

Do Polski4.8100 

Do W. Brytanii4.8650 

Negocjacje możliwe już
od 2000 GBP


Kontakt do Dealera 

GG_logo