Przelewy do Polski 4.7200 -0.21% 

Przelewy do Wielkiej Brytanii 4.8690 0.00% 

Przelewy do Polski 4.7200 -0.21% 

Przelewy do Wielkiej Brytanii 4.8690 0.00% 

Szkocja wita Polaków - przewodnik

Szkocja z radością wita Polaków, którzy chcą tutaj żyć, pracować lub podjąć naukę. Jako obywatel Polski, masz prawo mieszkać w Szkocji, cieszyć się jej pięknym krajobrazem i korzystać ze wszystkich usług publicznych, takich jak opieka zdrowotna, dostęp do edukacji, transport i inne, jakie Szkocja ma do zaoferowania.

 Organizacja TalentScotland przygotowała bezpłatny przewodnik, który dostarcza szereg informacji na temat życia, pracy i nauki w Szkocji. Zawiera także mnóstwo przydatnych porad oraz użyteczne adresy stron internetowych, które zainteresują zarówno osoby mieszkające jak i te, które planują przyjazd do Szkocji.

 Usługi TalentScotland są bezpłatne i obejmują m.in. dostęp do ogłoszeń firm rekrutujących w następujących sektorach gospodarki: nauki przyrodnicze, energetyka, IT, finanse. Służymy również pomocą w zakresie aktywizacji zawodowej absolwentów uczelni oraz dostarczamy informacji na temat szkockich pracodawców i tutejszego przemysłu.

 TalentScotland jest dotowany przez Rząd Szkocki. Treść poradnika “Witamy w Szkocji” został zatwierdzony przez Konsulat RP w Edynburgu.

 Przewodnik jest dostępny w polskich sklepach oraz organizacjach zrzeszających polską społeczność w całej Szkocji. Jest też dostępny w wersji elektronicznej na stronie TalentScotland oraz w wersji drukowanej w naszym biurze w Glasgow.

Odwiedź stronę internetową: www.talentscotland.com/polska, aby dowiedzieć się więcej.

e-mail: ras.reply@scotland.gov.uk

tel.: 0300 244 6824

Aktualności 

Orientacyjny kurs dla transakcji
powyżej 10 000 GBP

Do Polski4.7800 

Do W. Brytanii4.8270 

Negocjacje możliwe już
od 2000 GBP


Kontakt do Dealera 

Wysyłasz do Niemiec, Holandii, Włoch czy Norwegii?