Przelewy do Polski 5.0100 0.20%

Przelewy do Wielkiej Brytanii 5.1390 0.19%

Praca w England.pl

Junior Java Developer

England.pl Sp. z o.o. jest firmą o statusie Krajowej Instytucji Płatniczej nadzorowaną przez KNF. W roku 2010 rozpoczynaliśmy działalność jako firma specjalizująca się w transferach pieniężnych między Polską i W. Brytanią, jednak obecnie wdrażamy dodatkowe usługi na obszarze całej Unii Europejskiej w dziedzinach FinTech oraz e-commerce. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy, do pracy w Koszalinie, kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Koszalin

       Wymagania:

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne,

  • umiejętność programowania i projektowania obiektowego w języku Java/JEE,

  • znajomość systemów kontroli wersji (SVN),

  • umiejętność debugowania aplikacji JAVA,

  • praktyczna znajomość baz danych,

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • projektowanie i programowanie obiektowe,

  • tworzenie rozwiązań w języku Java z elementami JEE,

  • projektowanie rozwiązań na podstawie wymagań,

  • testowanie systemu i usuwanie błędów.

       W zamian oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie z międzynarodowymi tradycjami i kontaktami,

  • interesującą pracę i dużą samodzielność,

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów,

  • przyjazne, nowoczesne warunki pracy w pięknym obiekcie,

  • szkolenia specjalistyczne związane z wykonywanymi zadaniami,

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • wynagrodzenie 4000 - 5000 zł brutto, w zależności od doświadczenia.

Administrator IT

Zadania:

  • administracja systemami Linux,

  • instalacja, administrowanie, rozwijanie i utrzymywanie systemów Linux (Red Hat)

  • monitorowanie i rozwiązywanie bieżących problemów,

  • konfiguracja aplikacji na potrzeby systemów bezpieczeństwa,

  • udział w projektach dotyczących budowy i wdrażania nowych aplikacji.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, zgodne lub zbliżone do profilu stanowiska,

  • min. roczne doświadczenie w administrowaniu systemami IT,

  • umiejętność konfigurowania serwerów WWW (NGINX, Apache),

  • bardzo dobra obsługa administrowania systemami operacyjnymi Linux, Red Hat,

  • znajomość relacyjnych baz danych (PostgreSQL/MySQL),

  • doświadczenia przy zarządzaniu web aplikacjami (preferowane Tomcat/Jboss),

  • doświadczenia w używaniu narzędzi typu SCM (preferowane SVN, Git),

  • doświadczenia w pracy z narzędziami Jenkins,

  • dokładność, sumienność i odpowiedzialność za realizację zadań.

  • miłą atmosferę daleką od korporacyjnych nawyków,

  • ciekawą pracę, pełną wyzwań i ambitnych projektów,

  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane pracą w England.pl prosimy o wysłanie do dnia 18-02-2017 na adres rekrutacja@england.pl listu motywacyjnego i CV oraz podanie oczekiwań płacowych w liście motywacyjnym. W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę: „Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133 poz. 883)”. Załączenie powyższej klauzuli jest niezbędne do rozpoczęcia procesu rekrutacji.

Aktualności

Orientacyjny kurs dla transakcji
powyżej 10 000 GBP

Do Polski5.0450

Do W. Brytanii5.0890

Negocjacje możliwe już
od 2000 GBP

Kontakt do Dealera