Przelewy do Polski 4.7100 -0.63%

Przelewy do Wielkiej Brytanii 4.8650 -0.49%

Praca w England.pl

England.pl Sp. z o.o. jest firmą o statusie Krajowej Instytucji Płatniczej nadzorowaną przez KNF. W roku 2010 rozpoczynaliśmy działalność jako firma specjalizująca się w transferach pieniężnych między Polską i W. Brytanią, jednak obecnie wdrażamy dodatkowe usługi na obszarze całej Unii Europejskiej w dziedzinach FinTech oraz e-commerce. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy, do pracy w Koszalinie, kandydatów na stanowiska:

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI SKLEPU INTERNETOWEGO

CHARAKTERYSTYKA STANOWISKA

Miejsce pracy: Koszalin

Zadaniem zatrudnionej osoby będzie prowadzenie całokształtu zagadnień związanych z funkcjonowaniem nowo uruchamianego sklepu internetowego, a w szczególności dbałość o aktualność prezentowanej oferty handlowej, zapewnienie odpowiedniego poziomu obsługi klientów, współpraca przy tworzeniu akcji promocyjnych, a także rekomendowanie i wdrażanie rozwiązań służących poprawie użyteczności serwisu.

OBOWIĄZKI:

  • kompleksowa obsługa procesu sprzedaży przez Internet,

  • bieżąca administracja sklepem internetowym: dodawanie produktów, tworzenie opisów, obsługa aukcji internetowych, przygotowywanie i wystawianie nowych produktów do serwisu internetowego,

  • prowadzenie korespondencji mailowej oraz kontakt telefoniczny z klientami sklepu,

  • realizacji zamówień,

  • przygotowanie towaru do wysyłki,

  • udział w tworzeniu i realizacji strategii e-marketingowych,

  • dbałość o pozytywny wizerunek marki.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie minimum średnie,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • samodzielność i inicjatywa oraz dobra organizacja pracy,

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera ,

  • silna motywacja do zdobywania nowej wiedzy.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę od początku zatrudnienia,

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się Spółce,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • komfortowe warunki pracy.

  • wynagrodzenie 3 000 zł brutto w okresie początkowym.

Junior Java Developer  Rekrutacja zakończona

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne,
  • umiejętność programowania i projektowania obiektowego w języku Java/JEE,
  • znajomość systemów kontroli wersji (SVN),
  • umiejętność debugowania aplikacji JAVA,
  • praktyczna znajomość baz danych,

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • projektowanie i programowanie obiektowe,
  • tworzenie rozwiązań w języku Java z elementami JEE,
  • projektowanie rozwiązań na podstawie wymagań,
  • testowanie systemu i usuwanie błędów.

W zamian oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie z międzynarodowymi tradycjami i kontaktami,
  • interesującą pracę i dużą samodzielność,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów,
  • przyjazne, nowoczesne warunki pracy w pięknym obiekcie,
  • szkolenia specjalistyczne związane z wykonywanymi zadaniami,
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • wynagrodzenie 4000 - 5000 zł brutto, w zależności od doświadczenia.

SPECJALISTA DS. KSIĘGOWOŚCI  Rekrutacja zakończona

Opis stanowiska:

  • Sprawdzanie i księgowanie wyciągów bankowych złotówkowych i walutowych.
  • Sprawdzanie i analizowanie pod kątem merytorycznym i rachunkowym dokumentów księgowych.
  • Analiza i wyjaśnianie rozrachunków kont.
  • Dekretowanie I archiwizacja dokumentacji księgowej.
  • Sporządzanie zestawień i raportów w programie Excel.
  • Aktywnie wspieranie zespołu księgowych w bieżących obowiązkach.

Wymagania:

  • Wiedza w zakresie rachunkowości na poziomie min. szkoły średniej.
  • Co najmniej 1 roczne doświadczenie na podobnym stanowisku (praca, staż lub praktyki).
  • Znajomość MS Excel.
  • Wysoka organizacja pracy – terminowość, dokładność i sumienność.
  • Zdolność analitycznego myślenia.
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.
  • Znajomość programu Symfonia, będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Pracę w prężnie rozwijającej się polskiej firmie z przyjazną kulturą organizacyjną.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Komfortowe warunki pracy.
  • Wynagrodzenie 3000 - 3500 zł brutto, w zależności od doświadczenia.

Osoby zainteresowane pracą w England.pl prosimy o wysłanie na adres rekrutacja@england.pl listu motywacyjnego i CV oraz podanie oczekiwań płacowych w liście motywacyjnym. W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę: „Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133 poz. 883)”. Załączenie powyższej klauzuli jest niezbędne do rozpoczęcia procesu rekrutacji.

 Aktualności

Orientacyjny kurs dla transakcji
powyżej 10 000 GBP

Do Polski4.7800

Do W. Brytanii4.8290

Negocjacje możliwe już
od 2000 GBP

Kontakt do Dealera