Przelewy do Polski 4.7300 -0.21% 

Przelewy do Wielkiej Brytanii 4.8850 0.00% 

Przelewy do Polski 4.7300 -0.21% 

Przelewy do Wielkiej Brytanii 4.8850 0.00% 

Napisali o nas


Na tej stronie znajdziecie Państwo linki do innych serwisów, w których znalazły się informacje o England.pl i opinie o England.pl, co pozwoli Państwu lepiej poznać naszą firmę.

Portal Polonii w Devon - Poloniawdevon.co.uk, w dniu 23.06.2014 zamieścił informację na nasz temat w artykule "Jak wymieniacie funciki na złotówki” , w którym podkreśla zalety serwisu England.pl na tle popularnych kantorów internetowych.

Wielokrotnie firma nasz była tematem na różnych forach polonijnych, na których indywidualni klienci naszego serwisu przekazywali swoje opinie o England.pl. Oto jeden z przykładów: forum - mojawyspa.co.uk

Portal skierowany do Polaków w hrabstwie Gloucester poloniagloucester.co.uk zamieścił artykuł: Czy musimy płacić za przelewy do Polski?

Portal polonijny skierowany do Polaków zamieszkujących w Anglii północno- wschodniej www.leeds-manchester.pl zamieścił obszerny artykuł pod tytułem Przesyłanie pieniędzy

Inny portal polonijny skierowany głównie do Poloniii w Szkocji - PolishPlaces.pl, (obecnie Polemi.co.uk) zamieścił artykuł o zakończeniu współpracy między angielskim bankiem NatWest, a polskim PKO BP, w którym również znalazła się wzmianka o naszej firmie. Art. pt."NatWest zakończył współpracę z PKO PB "

Z kolei w lutym 2010 ukazał się nasz artykuł na drugim największym polskim portalu Interia.pl pt.: Czy muszę płacić za przelewy?

W dniu 4 stycznia 2010 ukazał się artykuł w trzeciej co do wielkości gazecie polonijnej Goniec Polski, będący podsumowaniem naszych prognoz z 2009 roku co do możliwego kursu funta w nadchodzącym nowym 2010 roku pt.: "Czy funt spadnie poniżej 4 zł?"

W gazetowym i internetowym wydaniu Polish Express ukazał się artykuł o firmach transferowych działających na terenie W. Brytanii. Polish Express jest tygodnikiem polonijnym o nakładzie 50 000 egzemplarzy. W wydaniu z dnia 04.12.2009 zamieszczono artykuł pod tytułem "Wysyłamy pieniądze do Polski"

 

Aktualności 

Orientacyjny kurs dla transakcji
powyżej 10 000 GBP

Do Polski4.7800 

Do W. Brytanii4.8290 

Negocjacje możliwe już
od 2000 GBP


Kontakt do Dealera