Przelewy do Polski 4.8100 0.00% 

Przelewy do Wielkiej Brytanii 4.9350 -0.08% 

Przelewy do Polski 4.8100 0.00% 

Przelewy do Wielkiej Brytanii 4.9350 -0.08% 

Aktualności - komunikaty serwisu England.pl

06.03.2017

PRZERWA TECHNICZNA

Informujemy, że w związku pracami informatycznymi mającymi na celu ulepszenie systemu transakcyjnego, w poniedziałek dnia 06.03.2017 r. w godzinach 20:00 - 23:00 czasu polskiego mogą nastąpić przerwy w logowaniu do systemu.

Przepraszamy za utrudnienia. Postaramy się jak najszybciej przywrócić pełną funkcjonalność serwisu.

20.12.2016

PRZELEWY W OKRESIE ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA I NOWEGO ROKU

Drodzy Klienci, uprzejmie informujemy, że ze względu na przerwy świąteczne w polskich i brytyjskich bankach zmienią się dni pracy serwisu w okresie świąt Bożego Narodzenia, Nowego Roku oraz święta Trzech Króli.
Jednocześnie pragniemy uprzedzić, że nie wszystkie banki w Polsce księgują płatności w dni wolne od pracy/święta i przelewy wykonane po południu w dniu poprzedzającym dzień wolny mogą zostać zaksięgowane na rachunku odbiorcy dopiero w kolejnym dniu roboczym.
Sprawdź jak pracujemy:

 • 23 grudnia (piątek) – pracujemy w zwykłym trybie
 • 24 grudnia (sobota) – Wigilia, nieczynne
 • 25 grudnia (niedziela) – Święta, nieczynne
 • 26 grudnia (poniedziałek) - Święta, nieczynne
 • 27 grudnia (wtorek) - Bank Holiday w UK, przelewy nie będą realizowane
 • 28-30 grudnia - pracujemy w zwykłym trybie
 • 31 grudnia (sobota) - nieczynne
 • 1 stycznia (niedziela) - Nowy Rok, nieczynne
 • 2 stycznia (poniedziałek) - Bank Holiday w UK, przelewy nie będą realizowane
 • 3-5 stycznia - pracujemy w zwykłym trybie
 • 6 stycznia (piątek) - święto w Polsce - przelewy wykonywać będziemy w zwykłym trybie. Prosimy mieć na uwadze, że część polskich banków może nie księgować tego dnia płatności.

Najserdeczniejsze życzenia szczęśliwych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności i sukcesów w nadchodzącym roku wraz z podziękowaniami za dotychczasową współpracę składa zespół serwisu England.pl

25.11.2016

II Polsko-Szkockie Forum Biznesowe w Edynburgu

W piątek 25 grudnia miało miejsce Drugie Polsko-Szkockie Forum Biznesowe w Edynburgu. Spotkanie zorganizowane było przez PBlink i odbyło się w Centrum Innowacji Royal Bank of Scotland. Tematem przewodnim seminarium była kwestia budowania wartości w firmie a zaproszeni prelegenci poruszali m.in. takie zagadnienia jak: prowadzenie firmy w partnerstwie ze wspólnikiem, jak być skutecznym liderem, jak tworzyć swój network biznesowy i jak znaleźć inwestora. W programie forum znalazł się też panel case studies, podczas którego wybrani przedsiębiorcy dzielili się swoją wiedzą na temat prowadzenia własnego biznesu w Szkocji.

W zjeździe wzięło udział kilkudziesięciu przedstawicieli polskich firm działających w Wielkiej Brytanii – w tym również reprezentacja England.pl. Nie zabrakło też brytyjskich biznesmenów. Po części oficjalnej spotkania, uczestnicy wymieniali się swoimi doświadczeniami zawodowymi i w praktyce realizowali swoje umiejętności networkingowe.

09.11.2016

REALIZACJA PRZELEWÓW W ŚWIĘTO 11-go LISTOPADA

Uprzejmie informujemy, że w piątek 11-go listopada (święto w Polsce) przelewy do Polski będą realizowane w godzinach 12:00 - 20:00 czasu PL, natomiast przelewy do UK będą realizowane jak w każdy dzień roboczy.

Jednocześnie pragniemy uprzedzić, że nie wszystkie banki w Polsce księgują płatności w dni wolne od pracy/święta i przelewy wykonane w piątek mogą zostać zaksięgowane na koncie tego samego dnia, lub dopiero w poniedziałek.

02.11.2016

PRZERWA TECHNICZNA

Informujemy, że w związku pracami informatycznymi mającymi na celu ulepszenie systemu transakcyjnego, w środę dnia 02.11.16 w godzinach 20:00 - 22:00 czasu polskiego mogą nastąpić przerwy w logowaniu do systemu.

Przepraszamy za utrudnienia. Postaramy się jak najszybciej przywrócić pełną funkcjonalność serwisu.

28.10.2016

REALIZACJA PRZELEWÓW W DNIU WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH 1-go LISTOPADA

Uprzejmie informujemy, że w dniu Wszystkich Świętych 1-go listopada (wtorek) przelewy do Polski będą realizowane w godzinach 12:00 - 20:00 czasu PL, natomiast przelewy do UK będą realizowane jak w każdy dzień roboczy.

Jednocześnie pragniemy uprzedzić, że nie wszystkie banki w Polsce księgują płatności w dni wolne od pracy/święta i przelewy wykonane w poniedziałek popołudniu mogą zostać zaksięgowane na koncie odbiorcy tego samego dnia (poniedziałek), we wtorek lub dopiero w środę.

11.08.2016

Realizacja przelewów przez serwis England.pl w okresie święta w Polsce oraz Bank Holiday w UK

Drodzy Klienci, uprzedzamy że w związku z nadchodzącymi dniami wolnymi w Polsce oraz w UK, niektóre banki nie zaksięgują Państwa płatności i przelewy wykonane w piątek popołudniu mogą zostać zaksięgowane na koncie tego samego dnia (piątek), w poniedziałek lub dopiero we wtorek.
Sprawdź jak pracujemy:

 • 12 sierpnia (piątek) - pracujemy w zwykłym trybie.
 • 13 sierpnia (sobota) - nieczynne.
 • 14 sierpnia (niedziela) - nieczynne.
 • 15 sierpnia (poniedziałek) - święto w Polsce (Wniebowzięcie NMP), przelewy do PL oraz do UK realizujemy bez zmian.
 • 16 – 26 sierpnia - pracujemy w zwykłym trybie.
 • 29 sierpnia (poniedziałek) - Bank Holiday w UK, przelewy do PL oraz UK nie będą realizowane.
 • 30 – 31 sierpnia - pracujemy w zwykłym trybie.

Życzymy dla Państwa udanego wypoczynku,
zespół England.pl

04.04.2016

Wdrożyliśmy płatności kartami VISA jako dodatkową opcję dla przelewów do 100 GBP.

Jeżeli chcesz zrealizować przelew do Polski o wartości do 100 GBP (lub W. Brytanii o wartości do 500 PLN), to teraz oprócz przelewu internetowego z własnego konta bankowego, możesz również wybrać opcję płatności kartą VISA. Wówczas zamiast logować się do własnego banku aby przesłać nam pieniądze wystarczy, że podasz numer swojej karty, a przelew zostanie natychmiast wykonany. Mamy nadzieję, że ta opcja będzie wygodniejsza dla niektórych naszych klientów. W przyszłości wprowadzimy również do oferty MasterCard.

Zapraszamy do korzystania z płatności kartami VISA

23.05.2016

Realizacja przelewów przez serwis England.pl  w czasie Święta Bożego Ciała w Polsce oraz Bank Holiday w W. Brytanii.

 • 26 maja (czwartek) - Święto w Polsce. Przelewy do PL realizujemy w godz. 12-20 czasu PL, przelewy do UK w godz. 8-16 czasu PL.
 • 27 maja (piątek) - pracujemy w zwykłym trybie.
 • 28 maja (sobota) - przelewy do PL realizujemy w godz. 10-16 czasu PL,  przelewy do UK nie będą realizowane.
 • 29 maja (niedziela) – nieczynne.
 • 30 maja (poniedziałek) -  Bank Holiday w UK. Przelewy nie będą realizowane.
 • 31 maja (wtorek) - pracujemy w zwykłym trybie.

  Ze względu na weekend oraz Bank Holiday w poniedziałek, Państwa przelewy wykonane w piątek popołudniu mogą zostać zaksięgowane na koncie dopiero we wtorek.

  Życzymy dla Państwa udanego wypoczynku

10.05.2016

Przerwa techniczna.

Informujemy, że w związku pracami informatycznymi mającymi na celu ulepszenie systemu transakcyjnego, w środę dnia 11.05.16 w godzinach 20:00 - 24:00 czasu polskiego, nastąpi przerwa w logowaniu do systemu. Zmiany posłużą poprawie funkcjonalności dostępnych w naszym serwisie, aktualizacji komunikatów itp.

Przepraszamy za utrudnienia. Postaramy się jak najszybciej przywrócić pełną funkcjonalność serwisu.

28.04.2016

Godziny realizacji przelewów przez serwis England.pl w okr. Świąt majowych w PL oraz Bank Holidays w UK:

 • 30 kwietnia (sobota) -  przelewy do PL realizujemy w godz. 10-16 czasu PL, przelewy do UK nie będą realizowane.
 • 01 maja (niedziela) - nieczynne.
 • 02 maja (poniedziałek) -  Bank Holidays w UK. Przelewy do PL realizujemy w godz. 12-20 czasu  PL, przelewy do UK nie będą realizowane.
 • 03 maja (wtorek) -  Święto w PL. Przelewy do PL realizujemy w godz. 10-18 czasu PL,  przelewy do UK będą realizowane w godz. 8-16 czasu PL.
 • 04 maja (środa) -  przelewy realizujemy w zwykłym trybie pracy.

23.03.2016

Godziny realizacji przelewów przez serwis England.pl w okr. Świąt Wielkanocnych oraz Bank Holidays w UK:

 • 24 marca (czwartek) - pracujemy bez zmian
 • 25 marca (piątek) Bank Holiday w UK - przelewy do PL realizujemy bez zmian, przelewy do UK nie będą realizowane
 • 26 marca (sobota) - przelewy do PL realizujemy w godz. 10-15 czasu PL, przelewy do UK nie będą realizowane
 • 27 marca (niedziela) - nieczynne
 • 28 marca (poniedziałek) - nieczynne
 • 29 marca (wtorek) - pracujemy bez zmian

Z okazji zbliżających się Świąt, wszystkim naszym obecnym i przyszłym Klientomskładamy najserdeczniejsze życzenia zdrowych i wesołych Świąt oraz szczęścia, radości i spełnienia wszystkich marzeń. Niech to będzie okres radości płynącej z czasu spędzonego z rodziną i najbliższymi. Zespół England.pl

15.03.2016

CZAS REALIZACJI PRZELEWÓW

Aktualny średni czas realizacji przelewów wynosi od kilkunastu minut do godziny.

Zapraszamy serdecznie do korzystania z naszych usług.

31.08.2014

OSTRZEŻENIE!

Prosimy o zachowanie ostrożności w trakcie zlecania przelewów w naszym systemie i każdorazowo upewnienie się przed zatwierdzeniem transakcji w England.pl, że widoczny na ekranie numer rachunku bankowego jest tym samym rachunkiem na który powinien zostać zrealizowany Państwa przelew.

Związek Banków Polskich ostrzega przed nowym szkodliwym oprogramowaniem w sieci. Istnieje ryzyko zainfekowania komputera szkodliwym oprogramowaniem – Banapter, które umożliwia przestępcom podmianę rachunku bankowego. Do zainfekowania komputerów przestępcy wykorzystują, wysyłane na zasadzie spamu, wiadomości e-mail. Treść wiadomości e-mail nakłania ich odbiorców do otwarcia załączników np. w pdf lub jpg.
Nazwa załączników może zawierać w sobie informacje sugerującą otrzymanie np. niezapłaconej faktury VAT, informację o przesyłce kurierskiej itp. Po otwarciu załącznika następuje zainfekowanie komputera, co skutkuje później podmianą rachunku odbiorcy na rachunek bankowy oszustów.

Aktualności 

Orientacyjny kurs dla transakcji
powyżej 10 000 GBP

Do Polski4.8400 

Do W. Brytanii4.8890 

Negocjacje możliwe już
od 2000 GBP


Kontakt do Dealera