Przelewy do Polski 4.9900 -0.20% 

Przelewy do Wielkiej Brytanii 5.0990 -0.51% 

Przelewy do Polski 4.9900 -0.20% 

Przelewy do Wielkiej Brytanii 5.0990 -0.51% 

Darmowy antywirus od Barclays

Wszyscy świadomi użytkownicy internetu na pewno zdają sobie sprawę jak ważny jest dobry, skuteczny program antywirusowy chroniący nasz komputer przed złośliwymi programami, które mogą spowodować wiele szkód w naszym komputerze, śledzić nas, a przede wszystkim wykradać wrażliwe dane i hasła. Szczególnie ważne jest takie zabezpieczenie gdy korzystamy z bankowości elektronicznej.

 Najlepsze programy tego typu są zazwyczaj płatne. Nie inaczej jest w przypadku programów firmy Kaspersky. To absolutna czołówka światowa w dziedzinie bezpieczeństwa systemów.

 Klienci banku Barclays, korzystający z bankowości internetowej mogą od wielu już lat cieszyć się darmową licencją na program antywirusowy firmy Kaspersky.

Barclays oferuje swoim klientom aż trzy wersje oprogramowania antywirusowego na trzy różne platformy: Kaspersky Internet Security 2012 dla systemu Windows, Kaspersky Anti-Virus 2011 dla Mac oraz Kaspersky Mobie Security 2009 dla smartfonów.

 Serwis komputerowy Specjalista.co.uk na swojej stronie zamieścił doskonały opis, krok po kroku, jak zdobyć darmową wersję wyżej wymienionych programów. Artykuł jest opisany w bardzo przejrzysty sposób i został opatrzony pomocnymi zdjęciami.

 Polecany artykuł znajduje się pod tym linkiem :  KLIK

 Warto zwrócić szczególną uwagę na oprogramowanie typu Internet Security, gdyż integruje ono w sobie pakiet programów bezpieczeństwa takich jak skaner antywirusowy i firewall a także w zależności od producenta antyspyware, filtr antyspamowy czy moduł kontroli rodzicielskiej.

 Trzeba jednakże wiedzieć że samo oprogramowanie chroniące nas przed wirusami i atakami hakerów nie ochroni nas w 100% jeżeli nie będziemy stosować się do zasad bezpieczeństwa korzystając z bankowości internetowej.

 Związek Banków Polskich udostępnił strony internetowe zawierające informacje dotyczące bezpieczeństwa bankowości elektronicznej. Zasady bezpieczeństwa w tym obszarze są uniwersalne, niezależnie czy korzystamy z tego typu bankowości w W. Brytanii czy w Polsce.

Bezpieczeństwo transakcji bankowych w Internecie.  Dowiedz się więcej >>

Rady dla posiadaczy kart bankowych.  Dowiedz się więcej >>

Portal "Bezpieczny bank".  Dowiedz się więcej >>

Źródło :  Specjalista.co.uk , England.pl

Aktualności 

Orientacyjny kurs dla transakcji
powyżej 10 000 GBP

Do Polski5.0200 

Do W. Brytanii5.0690 

Negocjacje możliwe już
od 2000 GBP


Kontakt do Dealera